Mercedes-Benz

Yolda güvenilir yardım

Her zaman ve her durumda.

Kamyonunuz arızalandığında bu durum stres olmanıza neden olabilir. Mercedes Benz’in gelişmiş yol yardım sistemleri ile içiniz ferah olsun: Mercedes-Benz Service24h, yolunuza kaldığınız yerden devam etmeniz için yılın 365 günü 24 saat boyunca yardım etmeye hazır. Mercedes ServiceCard'ı kullanan müşterilerimiz ise Avrupa genelinde nakit kullanmadan ödeme yapabilir.

Mercedes-Benz Service24h çağrı merkezi:

444 628 4

Arıza.
Sizi asla yarı yolda bırakmayız.


Mercedes-Benz Service24h'nin 444 628 4 numaralı çağrı merkezine ülke dilinizde, günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Aracınızın arızalanması durumunda Avrupa genelinde yaklaşık 900 servis günün 24 saati size yardım etmeye hazırdır. Donanımlı teknisyenlerimiz Service24h araçlarıyla bulunduğunuz bölgeye gelip, yolunuza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlarlar. Mercedes ServiceCard'ı kullanan müşterilerimiz ise Avrupa genelinde nakit kullanmadan ödeme yapabilirler.

Kaza.
Sizin için varız.

Kaza durumunda aracınız ihtiyaç halinde en yakın Mercedes-Benz servisine çekilir. En kısa sürede onarımı tamamlanarak yolunuza kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanır. Mercedes ServiceCard ile Avrupa genelinde nakit kullanmadan ödeme seçeneği sayesinde işlemler daha kolay hale getirilir.

Araç çekme ve kurtarma.
Hayat kurtarabilen bilgi.

Emniyetli araçlar üretmek emniyet felsefemizin ilk amacıdır. Bir kazanın sonuçlarını hafifletmeye yardımcı olan önlemleri de kapsamaktadır. Buna bilindik koruma sistemlerinin yanı sıra çok sayıda teknik yenilik de dahildir.

İşimizin önemli bir diğer parçası ise kurtarma ekiplerinin net bir şekilde bilgilendirilmesidir. Çünkü araçlarımız ve emniyet sistemleri hakkında ayrıntılı bir bilgi, kurtarma ekiplerinin yaralılara daha çabuk ulaşmasına ve böylelikle hayat kurtarmaya yardım eder.

Mercedes ServiceCard.
Yola basit ve akıllı bir şekilde dönün.

Bir arızanın beklemeye neden olması durumunda tüm servis hizmetleri hızlı ve basit bir şekilde halledilebilir. Ücretsiz Mercedes ServiceCard'ı olan herkesin özel avantajları vardır:

Ödeme garantisinin anında verilmesi sayesinde daha hızlı arıza yardımı.Mercedes-Benz Service24h kullanımında hizmet ücreti alınmaz.Avrupa genelinde yetkili servislerde fatura üzerinden ödeme.   Full Service kartımızın hizmetleri hakkında da bilgi edinin. Avrupa genelinde UTA ortağımızın 67.000'den fazla başvuru noktasından faydalanın ve yakıt ve yol ücreti faturalarınızı nakit kullanmadan ödeyin.

İşletme talimatlarını online olarak keşfedin.
Mercedes-Benz kamyonları hakkında hep bilmek istediğiniz şeyler.

Burada araçlarımızın teknolojisi ve kullanımı hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Karmaşık ve yorucu değil; kolay, basit, bilgilendirici.

Sunulan online işletim talimatları sadece ilgili araçlara ilişkin Almanya yönetmelikleri ile ilgilidir; başka araç modelleri ve araç model yılları için basılı bir işletim talimatı almak istiyorsanız lütfen yetkili Mercedes-Benz bayinize başvurun.
Bu noktada BGB Madde 312 c para. 1 BGB, Madde 246 §§ 1 ve EGBGB 2 uyarınca raporlama yükümlülüklerimizi yerine getirmekteyiz.
Telefonlaşma ve multimedya ile ilgili bilgiler araçlara özgü karmaşıklık nedeniyle dijital bir platform üzerinden gösterilmektedir. Böylelikle araçları araca ve donanıma özgü olarak çağırabilirsiniz.

İşletme Talimatları

İşletme talimatlarıyla ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki linkten
yolda güvenilir yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.